מספר טיפים לגבי צלם המגנטים שלכם .

מספר טיפים לגבי צלם המגנטים שלכם .

המגנטים צריכים להיות איכותיים,הצלם שיקי ומגניב,הביקורת אודותיו צריכה להיות לא פחות ממצויינת אך קיימים מס’ פרטים נוספים חשובים לא פחות :

ככל שארגון החתונה מתקרב לשלבים האחרונים ,קיימת הרגשה לרגע שזוג החלומות משליכים את כספם או את כספי ההורים. לאחר ההחלטה על ההוצאה העיקרית – אולם וקייטרינג במקרה שיש צורך שלא כחלק משכירות המיקום, שמהם נגזר מחיר המנה, מגיעות ההוצאות “הקטנטנות”. טבעות (“מה, לא נשקיע? זה לכל החיים!”); אלכוהול (“ארגז גרגוס לא יספיקו – תוסיפו ליתר ביטחון עוד ארגז בושמילס”); בגדים (“טוב, אם אתה רוצה להיראות כמו אורח ולא כמו חתן, אל תקנה חליפה!”), ועוד כהנה וכהנה הוצאות “מחויבות המציאות”, כי הרי “מתחתנים פעם אחת”.

מספר נקודות ידועות:

אם חשוב לכם שהחתונה שלכם תהיה שמחה ומסיבתית ולא רק מרגשת,הדי ג”י עומד בראש ומיד אחריו משקאות הבר. בכל השאר, מנסיון אין צורך להשתגע. אבל אם חשוב לכם בעוד מי יודע כמה שנים מי היו האורחים ,מה הם לבשו ,איך הם נראו ,שטקס החופה היה מרגש והמסיבה מדהימה, הרי שגם הפונקציה של הצלם אינה “מבוטלת”…
צילום המגנטים הוא תת תעשייה משגשגת בתוך תעשיית החתונות בישראל. חיפוש פשוט באינטרנט יניב ים של צלמי מגנטים המציעים את כל המגוון האפשרי של צילום מגנטים ואטרקציות ברמות מחיר שונות. ניתן לבחור רק בצילום תמונות פולארויד ,מסך לבן או רק מגנטים, או לשלב בין שני סוגים שתבחרו. קחו בחשבון שאופציה כזו עלולה דווקא לייקר את העלות הכוללת – מרבית הצלמים מציעים חבילה הכוללת את השניים, כאשר העלות לאחד מהם בנפרד גבוהה יותר מהעלות היחסית במסגרת החבילה.

בודקים את החבילה בשיניים.

 גם מבחינה מקצועית עדיף לצלמי מגנטים, ואולי גם לכם, לשתף פעולה עם צלם שאתם מכירים. החבילה הבסיסית הסטנדרטית כוללת צילום בקבלת הפנים ,המשפחה ובאירוע, 4 הגדלות 15/20,תמונות מגנט אישיות של הזוג/בעל השמחה והמשפחה 10/15, בין 200-450 תמונות מגנט. תוספות שונות ומגוונות הן צילום פולארויד /מסך לבן וקבלת התמונות בתוך מסגרת קשיחה(ואם יש לכם אירוע שיקי כנראה שזה דבר רצוי) וגימיקים שונים כמו בלונים, עשן כבד לסלואו ועוד מגוון אפשרויות שאני באופן אישי סולד מהם –אך אילו האפשרויות שיעניקו לאורחים שלכם מזכרת מקסימה מהחתונה שלכם, אם הם צריכים כזאת.

הסוד הקטן שאיש לא העיז לספר לכם עליו…

אז בהקשר זה, ה”סוד ” נוכח לכל אורך הסיפור בסימפטומים קלאסיים של תמימות  מתחתנים. כשהפקת החתונה יצאה לדרך והחלה, קיבלנו החלטה עקרונית להשקיע בצילום החתונה את המינימום הנדרש בלבד.

וזאת תחת הנחת היסוד שבסרט החתונה צופים בממוצע אחת לעשר שנים, ושאלבום החתונה נעלם בין האריזות ומתגלה מחג אחד לשני. יתר על כן, החלטנו שאת תמונות הסטילס נדפיס בעצמנו – חיסכון של כשני שליש מהעלות, ושאת האלבום המעוצב אנחנו נעצב– חיסכון של כ-2,000 שקל בממוצע.

למעשה, ברגע שהחלטנו לבחור צלם מגנטים הבנו שיש מרכיב אחד שלא מופיע בנתונים היבשים, והוא הכימיה עם הזוג. הצלם, או צלם המגנטים הם האנשים היחידים שמלווים את בני הזוג לכל אורך האירוע וביום המרגש בחייהם. אם לא די בהתרגשות ובמתח, ובכך שמדובר באנשים “זרים” החודרים למרחב הפרטיות שלכם, הרי שאני עושה זאת גם עם מצלמה וגם בצילום סרטון קצרצר –שאלון רעד ההתרגשות .

עובדה ! אם אין כימיה ביני לבני הזוג, ואם הם לא מסוגלים להיות שקופים כשצריך או להיות אסרטיביים כשצריך, התוצאה תהיה פחות טובה – גם במהלך האירוע וכמובן בתמונות עצמן.

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן