צילום מגנטים

כיום ניתן למצוא המון אטרקציות לאירועים. האטרקציות לאירועים כוללות בין השאר: מגנטים, דוכני מזון, after party, עמדות מולטימדיה, מזכרות, מחזיקי מפתחות, סידורי בלונים ועוד…

אטרקציות אלו יכולות לשפר מאוד את האירוע שלכם ולהפוך אותו לאירוע שמח ויפה יותר. חשוב להקפיד להתאים את האטרקציות שיש באירוע שלכם לאופי האירוע שאתם רוצים לערוך. אטרקציות שיכולות להתאים מאוד לחתונות קטנות לא מתאימות בהכרח לחתונות גדולות יותר. כאשר אתם רוצים לארגן אירוע חתונה יוקרתי כדאי לכם לעצב את האירוע באופן שיהיה מעניין ומרווח וכך שיהיו בו אטרקציות מעניינות.

למה חשוב להשקיע בצילום מגנטים באירוע שלנו?

בחירה של צלם מגנטים היא בחירה חשובה מאוד. כאשר אנחנו מארגנים אירוע משפחתי חשוב במיוחד להשקיע בתוכן שלו. התכנים באירוע שלנו יכולים להיות אטרקציות ייחודיות. אנחנו יכולים לבחור אטרקציות שיגרמו לאורחים באירוע שלנו לשמוח יותר. כך למשל אנחנו יכולים לבחור אטרקציה של בר מתוקים או אטרקציה של בר מיצים טבעיים. אנחנו יכולים לבחור גם אטרקציות של עמדות מולטימדיה או אטרקציות של מזכרות ייחודיות שיחולקו לאורחים שלנו באירוע. אנחנו יכולים לבחור רק את האטרקציות שהכי מתאימות לאירוע שלנו ושאנחנו חושבים שאנחנו והאורחים באירוע הכי נהנה מהם אך לא כל שירות צלם מגנטים מתאים לכל זוג שמתחתן. עלינו להיות בררנים בבחירת צלם המגנטים שלנו כי רק כך נוכל לארגן את אירוע יוקרתי מאוד.

איזה סוג מגנטים כדאי לנו שיהיו באירועים שלנו?

אז איזה מגנטים יכולים לשדרג את האירוע שלנו ולהפוך אותו לאירוע טוב יותר? אטרקציות שתמיד משדרגות כל אירוע הן אטרקציות שקשורות לצילום. אם אנחנו רוצים שהאורחים באירוע שלנו יהיו מרוצים אנחנו יכולים לבחור אטרקציות כמו תמונות פולרואיד, מסך לבן –סטודיו נייד WHITE SCREEN ,תמונות ממוסגרות או מגנטים סטנדרטיים באיכות גבוהה. חשוב שנבחר לאירוע סגנון שאנחנו אוהבים. כך למשל אנחנו יכולים לבחור מסגרת מעוצבת שכך כל אורח באירוע יוכל לקבל תמונה מוקדשת על ידינו באופן אישי. בסופו של דבר חשוב שנארגן את החתונה שלנו כך שהיא תהיה מכובדת ואיכותית מאוד. חשוב שתוכן האירוע ובחירתו תעשה לפי הטעם האישי שלנו ולפי מה שאנחנו אוהבים. ככל שנרגיש בטוחים יותר בבחירות שלנו כך נוכל ליהנות יותר באירוע ולהיות יותר גאים בו. עיצוב האירוע ע"י צילום על גבי המגנטים שבו יוכלו להפוך את החתונה שלנו לאירוע שצפינו לו יותר מכל.

צילום מגנטים בחתונה בסטייל אחר

צילום מגנטים בכל חתונה הפך בתקופה האחרונה לצילום בסגנון קבוע ללא קשר לסוג האירוע / מיקומו / סגנון / אופיו /תכונות החתן והכלה או לאלמנטים ייחודיים הקשורים ונמצאים אך ורק באירוע חתונה מסוים. אמנם בכל חתונה יש את סדר הפעולות המוכר והקבוע, אך אין זה אומר שגם צילום המגנטים בחתונה צריך להיות דומה, או אפילו זהה בכל החתונות. צלמי מגנטים רבים כיום משתדלים דיו כדי לחשוב על אפשרויות צילום מעניינות, ייחודיות ומקוריות על מנת שלאורחי החתן והכלה יוענקו מזכרות מיוחדות שאף אחד אחר לא קיבל קודם.

הייחודיות היא בחשיבה המקדימה

ראשית סוג המגנט ועיצובו חייב להיעשות בקפידה –ע"י שירות עיצוב גרפי מקצועי בהנחיית הלקוח ובתיאום מלא עד להשגת התוצאה הסופית המושלמת. שנית-סגנון הצילום חייב להיות שונה !! חיפוש מתמיד של זוויות/תנאי תאורה/קומפוזיציה מעניינת לצלם את החתן והכלה, לכידת הרגעים בין האורחים והמוזמנים, זיהוי הבעה שאסור לפספס או מבט שפשוט חייב להיות מונצח ולשמש כמזכרת. בדרך זו האירוע עצמו מספק זוויות אלו, רגעים קסומים שהופכים למזכרת. תמונות מגנט בכל פורמט שהוא (פולרואיד ) הן המזכרות היחידות שנשארות לאורחי האירוע, לחתן ולכלה, לבני המשפחה והחברים מאירוע החתונה. לא בכדי רוצים החתן והכלה שהתמונות תהיינה ייחודיות ומקוריות – כדי שהמזכרת תהיה איכותית ומוצלחת בכדי שהנוכחים לא יחדלו לדבר על החתונה – גם זמן רב לאחר שהיא תסתיים. אין אורח שנכח באירוע שבו צולם ולא נמנע מלהסתכל שוב ושוב על תמונה איכותית שצולמה בו ולהיזכר ברגעים הנעימים והחוויות שנוצרו שם.
דילוג לתוכן