תמונות פולרואיד עם לוק וינטאג

תארו לכם …תמונות פולרואיד עם לוק וינטאג”   של פעם -מושך את תשומת הלב ומייד קופץ לעין גם באירוע וגם תלוי במשרד, בבית ,על המקרר .

צילום באמצעות מצלמות פולרואיד וינטאג” שמדפיסות את התמונות תוך 3 שניות, ממש כמו פעם! התמונות מוצמדות למתקן מותאם עם תאורה מגניבה ונתלית על ידי אטבים מותאמים עם שיק וסטייל במיוחד עבורכם – ונתלות לייבוש ואיסוף בדוכן מאובזר כמזכרת נוסטלגית לאורחים שלכם.

הרעיון המיוחד במצלמה הזו הוא שהיא יודעת לצלם ולהדפיס את התמונה באותו רגע.

אז זהו. זה בעצם כל הרעיון.

דמיינו את זה – אתם מצלמים תמונה והמצלמה מדפיסה אותה – מגניב לא?

לכל אירוע -פרטי/עסקי

בר מצווה / בת מצווה / חתונה / ימי הולדת / מסיבה /השקה /כנס/ הפקה /אירוע עסקי / או סתם בשביל הכיף אם יש סיבה למסיבה או חגיגה משפחתית /משרדית עסקית / פרטית

 האם משתמשים במצלמת פולרואיד מיוחדת לצילום?

לקוחות רבים יוצרים קשר ומעוניינים בצילום פולרואיד לחתונה, אירוע עסקי או כל אירוע אחר
מוודאים שהתמונות עצמן יצולמו במצלמת פולרואיד מיוחדת..

אכן כך הדבר, התמונות מצולמות במצלמת fuji instax wide מקצועית.

חשוב לציין ,שהאיכות שמתקבלת ממצלמה fuji instax wide היא שונה ומיוחדת יותר מתמונות שמצולמות באמצעות מצלמת ה  DSLRהקיימות היום בשוק -שהן מצוינות בפני עצמן ,אך הנטייה כיום היא להיות ולהרגיש מיוחד ומקורי יותר ,לעיתים צילום המגנטים יוצר תחושה שחוזרת על עצמה ולכן ישנם זוגות רבים המעדיפים “לצאת מהקופסא”  ולהרגיש מיוחדים יותר -ולפנק את האורחים בתמונות פולרואיד מגניבות.

 צילום פולרואיד מקורי לחתונה הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות ביחוד לאור העובדה שחלק לא קטן מהזוגות “מאס” בצילום המגנטים בהדפסה טרמית המסורתי ומחפש ריענון ודווקא חזרה לסגנון הרטרו הקלאסי.
אורחים בחתונות אוהבים לראות את תמונות הפולרואיד שלהם .

בעוד שהמקרר מלא כולו במגנטים מאירועים שונים,
תמונת פולרואיד מהבר מצווה / בת מצווה / חתונה / ימי הולדת / מסיבה /השקה /כנס/ הפקה /אירוע עסקי שלכם יבלוט על פני המגנטים בהדפסה טרמית האחרים 10.8/8.6 ס”מ.

  צילום פולרואיד משאיר לאורחים שלך זיכרון נדיר ומיוחד מהחתונה

ללא ספק-אנשים אוהבים מגנטים בהדפסה טרמית על זה אין שום ויכוח וכל אחד חפץ בתמונה איכותית שתתנוסס בבית/עסק ותחזיק מעמד לשנים 

 

כשהבחירה בצילום פולרואיד בחתונה – ניתן להבחין כי סגנון האורחים שונה ומיוחד במינו.

בעצם, כאשר מעוניינים בצלם פולרואיד לחתונה חשוב לבדוק מספר נק’:

1.על הצלם להיות צלם עם ניסיון לא מועט בצילום כיוון צילום מסוג זה דורש מיומנות שונה בתכליתה מצילום במצלמת DSLR. (רגישות לאור /מיקום /קומפוזיציה נכונה )
להדפסת תמונה טובה יש קודם כל לצלם אותה. 

2.ציוד צילום וציוד גיבוי – חשוב לוודא שלצלם יש ציוד גיבוי (2 מצלמות/סוללות וכו’) – לא הייתם מעוניינים שמצלמת הפולרואיד תפסיק לפעול במהלך האירוע/ברגע האמת.

 3.גישה -שירות אדיבות וגישה הם חלק בלתי נפרד מהמכלול כולו.

 מוזמנים ליצור קשר.

גולדשטיין -צילום פולרואיד לאירועים.

0528578258

 

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן