סטודיו נייד ,מה העניין ?!

המון פניות מגיעות אלינו לגבי הסטודיו הנייד של GOLDSHTEIN  מגנטים לאירועים שאותו אנו מכירים שנים רבות.

ובכן, ריבוי הפניות הביא אותי לשתף את הכתבה הבאה..

מהו צילום הסטודיו שכולם מדברים עליו .

בשנת 1826 הומצאה המצלמה הראשונה על ידי הממציא הצרפתי ניספור נייפס , אשר צילמה בשחור לבן צילום צבעוני התאפשר באופן מסחרי בתחילת המאה ה-20 ואתם בטח זוכרים תמונות ישנות של משפחות אצולה או משפחות שבהן עומדים (או יושבים) מאחוריהם רקע תואם ,תאורה רכה ונעימה המאירה את פניהם ובגדיהם .

זהו צילום סטודיו קלאסי !!!

מאז ועד היום תחום הצילום והסטודיו  פיתח מקורות השראה בלתי מוגבל – צלמים מעניינים בארץ ובחו”ל, ציוד, מצלמות, עדשות, פלאשים, רפלקטורים, תאורה חמה, משדרים, גישה, קונספט, טכניקה.

בצילום סטודיו ישנו שימוש באלמנטים ובאביזרי תאורה חיצוניים שונים החל מ : רפלקטורים וג’לים צבעוניים מטריות פיזור  תאורה שונות , סופט-בוקס, הרעיון הוא יצור אווירה שונה/אחרת.

מטרת האלמנטים והאביזרים הללו היא למעשה שליטה מוחלטת בעוצמת וכיוון התאורה ובטמפרטורת הצבע ובכך מתאפשר לצלם ליצור תמונות יצירתיות ומקוריות.

צילומי סטודיו במהותם מבוצעים בתוך חלל  סטודיו שבו ממוקם כל הציוד הנ”ל ועל כן אילץ את המצולם להגיע פיזית אל המקום, נתון אשר הגביל מאד את הוורסטיליות של הצילום שלמעשה תחום בין 4 קירות אך לא כשמדובר על העידן המודרני שבו הטכנולוגיה מתקדמת ועל ידה קיימת היכולת לצאת החוצה עם הסטודיו שלנו ולהגיע אל בית בלקוח –ממש כך ובכך לשנות את פני הצילום מקצה לקצה. כאן נולד הסטודיו הנייד !!!

מהו הסטודיו נייד ? מה יתרנותיו ? ומה בעצם השוני בינו לבין הסטודיו הרגיל ?

סטודיו נייד

סטודיו נייד זהה לחלוטין לסטודיו המסורתי אך עם מספר יתרונות מהותיים ובולטים.

יתרונות

  1. אין מגבלת מקום /מרחב –  ניתן לצלם בכל לוקיישן מתבקש : בטבע , ברחוב ,בביתך , בעסק, בחוף הים, בגן/אולם/חלל אירועים פרטי/עסקי/מוסדי ובכך ניתן להגדיל את היצירתיות והמקוריות של התמונות.
  2. ציוד קומפקטי  ופרודוקטיבי לצד יעילות ואיכות גבוהה .
  3. ניתן לצלם בכל שעה ובכל תנאי מזג אויר סביר.

חסרון

לקיחת תשומת לב באירועים מסוימים  ( כלה /חתן/משפחה )

עלות גבוהה יותר ללקוח (שינוע /הוצאות שוטפות )

 

GOLDSHTEIN  מגנטים לאירועים מספק סטודיו מדליק !!!

החל מאבזור במיטב הציוד הקיים בשוק וכלה בצוות הצילום המקצועי והמיומן אשר מייצר הנאה צרופהמתוצאה וחוויה מוגמרת משביעת רצון .

אפשרו לנו ליצור לכם את תמונת חלומותיכם בכל מקום שתבחרו.

 

 

 

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן