מהו צילום מגנטים בסגנון “פולארויד” ?

מהו צילום מגנטים בסגנון “פולארויד” ?

לשם הגילוי הנאות נציג סקירה מהירה בכדי להבין את מהות ההבדלים :

פולרואיד למעשה הוא שם מותג אשר בין שאר מוצריו מונה בעצם את מצלמת הפיתוח המידי (באנגלית Camera Instant) שכולנו מכירים כ “מצלמת הפולרואיד “,החברה למעשה היא החלוצה בתחום והראשונה עם בעלות על פטנט המוצר.

המצלמה משתמשת במנגנון פיתוח עצמי, אשר נועד ליצור תמונה המיוצרת במקום – זמן קצר לאחר הצילום וללא צורך במכשור נוסף.

כיום החברה עדיין מייצרת מצלמות וניתן למצוא מצלמות פולרואיד חדשות שהם למעשה מצלמות הפיתוח המידי הטובות ביותר אך עדיין מדובר במצלמות שאינן מתקדמות על מנת לשמש כמצלמה לצילום באירועים ופיתוח מידי לאורחים כשימוש במצלמת  DSLR  והפקת התמונות במדפסת הטרמית כ-MITSUBISHI SERIES D  .

מצלמות אלו אינן מצלמות דיגיטליות  לכן באופן טבעי איכות התמונה שונה, איכות חומר הגלם שונה (כולנו מכירים את דהיית הצבע וקילוף התמונה לאורך זמן –דבר שלא קיים בהדפסה טרמית ) לא ניתן לסנכרן אותן טכנולוגית למערכות כיום על מנת להדפיסן על גבי מגנטים.

אז למה בעצם לבחור/לא לבחור בצילום ע”י מצלמת פולרואיד או לחילופין בצילום בסגנון פולרואיד על גבי מגנט??

2 סיבות :

1.איכות :

תמונת מגנט בסגנון פולרואיד היא תמונה באיכות (THERMAL PRINTER הדפסה טרמית ) ובחדות גבוהה מאוד !!, התמונה לא מתקלפת/דוהה ,התמונה מיוחדת יותר ומעניינת יותר.

עיצוב התמונה בסגנון הרטרו עם מסגרת לבנה מסביב דמוי הפולרואיד המקורי ולעיתים הוספת אייקון/וקטור/לוגו הממשיך את הקו העיצובי של הזמנת מזמין האירוע נותנת תחושת שיק וטרנד שלא ניתן למצוא בפורמט אחר.

חשוב לציין כי תהליך צילום והנפקת מגנטי הפולארויד הינו תהליך זהה לחלוטין לתהליך צילום והנפקת מגנטים סטנדרטים (מסגרת בגודל 10/7.5 ס”מ לעומת מסגרת הפולארויד בגודל 10/10 ס”מ )  לאירועים אחרים, מדובר על חומרים זהים של חברת מיצובישי (דף פוטו וריבון כימי טרמי) ועל סדר הייצור כך שמדובר רק על עיצוב מסגרת שונה מהרגיל.

2.עלות  .

גילוי נאות מס 2.

קיימות חברות בשוק שמספקות את שירות צילום הפולרואיד המסורתי ׁ(כולל אותנו) .

העלות גבוהה באופן משמעותי מעלות תמונת מגנט בסגנון פולרואיד כיוון שחומר הגלם יקר יותר .האטרקטיביות היחסית היחידה בעיניי עדיין היא “הסטייל ” של מתפעל המצלמה (וואו ..אני מצלם פולרואיד )…ומי כמוני יודע מהו היחס האישי עליו מבוסס העסק .

אם עדיין תחליטו לבחור בשירות המסורתי הנ”ל ,אנחנו האחרונים שנמנע בעדכם ,אנו מספקים את השירות ,חשוב שוב לציין כי מספר לא מבוטל של לקוחות שבחרו בסגנון פולרואיד על גבי מגנט כך שקשה לנו להאמין שתתאכזבו .

חשוב להבהיר ולהבין, כאשר מדובר על צילום מגנטים בסגנון פולרואיד צילום במצלמת פולרואיד והפקת התמונות אלה מדובר על צילום מגנטים והדפסה בסגנון  פולרואיד בלבד ,ולא בשימוש במצלמת פולרואיד.

אם עדיין תבחרו עבור האירוע שלכם משהו צילום שונה, שיקי ,טרנדי, ובאווירת הרטרו האופנתית של השנים האחרונות אנו נמליץ לכם שכן, לבחור בצילום מגנטים בסגנון פולרואיד עבור האורחים באירוע שלכם חשוב לדאוג לספק מנוסה בתחום.

תמונה היא מוצר סופי אך חווית הצילום הוא חלק בלתי נפרד ממנה .

“גולדשטיין מגנטים לאירועים “.

 

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן