מגנטים לאורחים כחלק מבניית התקציב לחתונה

זוגות רבים מודעים לחשיבות בניית תקציב לחתונה . ישנם מקומות שבהם אפשר לקצץ בתקציב כמו למשל באופן הגשת האוכל ,
מועד החתונה – לא חייבים ביום חמישי בקיץ.
עונה: עונת הקיץ היא כמובן עמוסת החתונות, אבל לקיץ יש גם חסרונות שכדאי לזכור. הקיץ יכול להיות חם מדי, מזיע ולא נעים. הלחות עלולה להרוס תוך דקות את הפן, והשמלה יכולה להתקשט בעיגולי זיעה. מאוורר או מזגן לא תמיד זמינים ולא תמיד יפתרו את הבעיות הללו.
בחורף יש סיכונים, אבל אם יודעים להתנהל איתם בטרם עת (התארגנות במקום הסמוך למקום האירוע, מציאת מקום סגור אך אקזוטי לצילומים המקדימים וכן הלאה), אפשר בהחלט להסתדר. מבחינה כלכלית יש לבחירת העונה השלכה גדולה: המחיר למקום האירוע בחורף יהיה נמוך בכ-20% וכך גם המחירים אצל רוב הספקים האחרים (שגם בשבילם זו עונה חלשה).
מיקום החתונה לעומת מחיר המנה.
בחירה בחברת הפקה וארגון חתונות – לא תמיד זה חסכוני, צלם, שמלת כלה, ושאר הספקים…אינדיבידואלי.
חלוקת מגנטים באירוע שלכם לאורחים הוא לא חלק מתקציב החתונה –הוא MUST אלמנטרי בסיסי לאורחים שלכם.

איך בוחרים את ספק המגנטים המושלם ?

תחום המגנטים הוא אחד התחומים הרגישים כיוון שהשוק מוצף ב”חברות” (2 אנשי צוות ) המספקות שרותי מגנטים.

  1. פגישה היא הדרך הטובה ביותר לבדוק את איכות הספק, אלא אם הופניתם אליי ממקור ישיר. חשוב לראות בעיניים בידי מי אתם הולכים להפקיד את צילום המגנטים של החתונה שלכם. הפגישה צריכה להיות עם הצלם שיהיה אצלכם באירוע ולא עם סוכן מכירות או צלם ששולח עובד לאירוע.

  2. צלם מגנטים צריך להיות קודם כל צלם, עובדה מפתיעה היא שרוב האנשים שמצלמים מגנטים הם אינם צלמים. צלמים בתחום קוראים לזה “אדם עם מצלמה” לא להתבייש לשאול באיזו מצלמה הצלם משתמש ולבדוק באינטרנט אם היא מספיק מקצועית לצילום חתונה.

  3. כמות – כולם כיום מציעים מגנטים ללא הגבלה, השאלה כמה מגנטים באמת הצלם מוציא במהלך האירוע, בנוסף חשוב לוודא עם הצלם שמספר העותקים יהיו כמספר המצולמים בכל תמונה.

  4. מספר אנשי צוות אשר מגיעים לאירוע – לכל אירוע תלוי בכמות האנשים צריכים להגיע צלם וגרפיקאי.

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן