חתונת שישי צהריים.

חתונת שישי צהריים – טרנד חדש בקרב זוגות צעירים

pexels-photo-101554-1
“קרן שמש מאוחרת
בשיערך יפה שלי
את קרובה הערב
את כל כך מוכרת לי
קרן שמש מאוחרת
לא נזקקת למילים”
-שלום חנוך.

בשנים האחרונות נכנס טרנד מרענן בתחום החתונות והוא חתונת שישי צהריים,התופעה צוברת תאוצה מאחר ומדובר באירוע שיכול להוות קונספט מעניין עבורכם ועבור אורחיכם.

היתרונות

לחתונת שישי בדרך כלל אופי פחות מחייב. האווירה קלילה, קוד הלבוש יותר קז’ואל ופחות מעונב וללאורחים, בינינו, יותר נוח – וזה יתרון אדיר. האורחים, אגב, לא עבדו באותו בוקר, לא נסעו בפקקים לחתונה שלכם אחרי שעות של עבודה וגיחה קצרה הביתה להתארגנות. האורחים שלכם מגיעים אחרי בוקר מרענן בבית ועם המון אנרגיות של יום שישי. נפלא! השילוב בין שני היתרונות הנ”ל מעניק אירוע כייפי יותר, אינטימי ושמח עם מגע של חופש.

זאת ועוד

חתונה שמתקיימת בצהריים זולה מאירוע ערב לרוב….

האווירה הקלילה המתוארת לעיל פותחת בפניכם חלון הזדמנויות ייחודי. למשל, להעז בבחירת מוסיקה קצת אחרת, המשקפת טעם אישי וייחודי יותר ופחות מיינסטרימי או צעקני מאוד. אתם תראו שבחירות כאלו יכולות להוביל לרחבת ריקודים מלאה באורחים מפזזים מכל הגילים. ואין מראה מלבב מזה.

תוכלו לבחור תפריט מגוון יותר, פחות קשיח ופחות כבד. טווח האפשרויות העומדות בפניכם הוא עצום ותוכלו לשלב אלמנטים של בראנץ’ עם תפריט צהריים עשיר

הדברים שיש לקחת בחשבון כשמתחתנים חתונת שישי צהריים

חתונת שישי בצהריים
התמונות מוארות תמיד
  • כאשר הזוגות בוחרים להתחתן ביום שישי בצהריים בגן אירועים פתוח, יש לקחת בחשבון את החום הישראלי והשמש הקופחת.
  • אם מחליטים על חתונה בצהריים, כדאי לבחור תאריך בחודשי האביב או הסתיו כמו אפריל-יוני/ ספטמבר-נובמבר.
  • אם בכל זאת חתונת השישי-צהריים שלכם תתקיים ביולי-אוגוסט, כדאי לבחור בגן המשלב גם אולם עם מיזוג אוויר
  • יש לקחת בחשבון את כניסת השבת. בחורף, השבת נכנסת מוקדם מאוד,  בסביבות 16:00 והמקומות הכשרים נאלצים לסיים את הפעילות עד כשעה לפני כניסת השבת, מה שמותיר זמן מתוקצב ומדוקדק לחגיגות.
  • קיימת תמיד גם האופציה לחגוג אירועי חתונה במקומות לא כשרים ואז החגיגות יכולות לגלוש אף עד השעות הקטנות של הלילה. לשם כך צריך רב מבין עניין ונשמח לעזור בקישור כזה.
לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן