חתונת חורף: מנקודת מבט קצת שונה.

או קיי ..אז עונת הקיץ אוטוטו מאחורינו, אבל מה זה אומר ? לא מתחתנים בחורף…??

חתונת חורף-יתרונות ,חסרונות ,תהיות ופתרונות יצירתיים .

חתונת חורף: מנקודת מבט קצת שונה

לאורך השנים נוצרה תחושה שחתונה צריכה להתקיים רק בקיץ, חתונה אוורירית יותר ?, בגדים קצרים ונוחים ?,אנרגיות מרעננות ,וייבים חזקים ,שמש ,אור מה לא ?!!  וכמובן אווירת הטבע והתחושות שקיימות רק עונה זו. אך אם נפתח קצת את הראש נוכל לגלות עולם רומנטי ומופלא שיודע לייצר עונת חתונות חדשה ומרעננת.

 

ברור שהחורף הוא חמים ובייתי יותר, משפחתי יותר ואינטימי הרבה יותר ולכן נקודה זו  יכולה לבוא לידי ביטוי בtype cast  מובנה ומושלם לעונה הקסומה הזו. המילה אפרוריות נקשרת באופן טבעי לאסוציאציה לונדונית קודרת, טיפות על גבי החלון ,קור ודיכאון –אז זהו שממש לא !!! האלטרנטיבה להתחתן בחורף מביאה  איתה תחושות מרעננות של חום ,אהבה ,ושפע שיוצר אינטימיות שבה אנו מעוניינים ביצירת אווירה שונה ,מיוחדת ומותאמת בשלמות .

חתונת חורף שונה בתכליתה מכול מה שאנחנו מכירים, פוטנציאלית חתונה כזו יכולה להיות החתונה שתמיד חלמתם ואפילו לא ידעתם-קלאסית .

אז נעים מאוד –מדינת ישראל , העונה הדומיננטית היא עונת הקיץ. למעשה הרוב קורה כאן בקיץ, מה לא ?

אירועים ,כנסים ,טקסים ,פגישות ,עסקים ,מופעים, טיולים, ואפילו חתונות. נתון שהופך את העונה הזו לשופעת בכל טוב, מה שלכאורה לא עדיף כל כך במקרה שלנו ולמה הכוונה?

MONEY TALK BULSHIT WALK

משפט ישן ובעל אופי חכם !

ידוע שהעלות הכלכלית הנדרשת על מנת לקיים את יום חתונתכם בעונת הקיץ –כן כן שונה בתכליתה מהעונה המדוברת .אך ברגע שהחלטתם לשמור אמונים כשמעט קריר ורטוב בחוץ, קיבלתם חתונה בחצי מחיר !!! איזה יופי ??!!

מדהים עד כמה טפטופי הגשם המאופיין לחורף הישראלי גורמים לבעלי העסקים לדרוש מכם סכום כסף נמוך משמעותית מעונת הקיץ.

סיבה נוספת שלא תמיד מודעים אליה ונכנסת לנוסחה הכוללת הינה המנה המוגשת בחורף. מנה חורפית זולה יותר מאשר מנה קיצית !! המנה החורפית הינה מנה מבושלת ומוגשת לאחר חימום מה שלא קורה לרוב במנה קיצית ולכן עובדה אשר משנה את התפריט והופכת אותו לשונה ומיוחד. חתונה חורפית אינה אמורה להפוך לפשרה בגלל מחירה, אלא ההיפך הוא הנכון, משום חוסר המודעות ליכולת להפוך אירוע חורפי למיוחד במינו בעונה גשומה הופך אתכם בעלי האירוע והבחירה לאקסקלוסיביים, אמיצים ובעלי שכל ישר והגיוני. החורף הישראלי הוא בדיחה לאירופאים .מתוך ארבעת חודשי החורף אפשר לקבל שבוע רציף של גשם וגם הוא לא סוער במיוחד.

הדברים הקטנים שחשובים לכולם.

אף אחד לא יוכל לשכנע אותנו אחרת ,החורף עושה לנו חשק להישאר בבית, הכול הופך משפחתי יותר ומקשר אותנו ישירות לקונספט הכללי בחתונה. תחשבו על זה, באמצע החורף החלטתם להתחתן והמוזמנים שלכם מוצאים את עצמם באווירה אששששש !!! של חתונה רומנטית וביתית, במקום לשבת בבית מול מסך הטלוויזיה או לא לעשות כלום במילים אחרות – בזכותכם הרבה יזכו לערב מהנה בחורף רדום ויזכו לרומנטיקה שאינה מורגשת בעונת הקיץ.

צילומים בחורף.

סאגאת הצילומים המודברת, שסביר להניח שעולה תמיד ובגדול.

אז פשוט חישבו אחרת. צילומי נוף ..או קי נו ??? תתקדמו !!! נחמד, סבבה , או קיי .. כל אלבום חתונה שתפתחו תראו צילומים שדיי דומים אחד לשני !!! שטנץ שחוזר על עצמו וחוזר אצל 85% מהצלמים.

מה לגבי צילומים במקום סגור ?? יקב בוטיק, מבנה מגניב, צילומי אולפן, מוזיאון, בית עתיק, ספא וסלון מעוצב,מלון יוקרתי  או כל דבר אותנטי אחר. צילומים מסוג זה יכולים להראות ולהצטלם פגזזזז !! באופן שונה ואיכותי לגמרי, תלוי כמובן בצלם .

סיבה מגניבה נוספת להתחתן בחורף היא בחירת תאריךהחתונה שלכם. לרוב אתם בוחריםאת התאריך –תוצאה הביקוש המועט לאירועים בעונה זו. אף מוזמן לא ישכח את ה 2.2.18 . חתונה חורפית  תרענן אתכם ואת האורחים שלכם ובע”ה תזכה אתכם בברכת השפע בחיי הנישואים שלכם  כמו מי הגשמים הברוכים בעונה זו.

 

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן