בחירת צלם מגנטים-המדריך המלא

בחירת צלם מגנטים-המדריך המלא

במקרים רבים, בחירת צלם המגנטים מתבצע מספר חודשים טרם האירוע ולעיתים כאשר צלם המגנטים מומלץ ע”י גן האירועים/האולם/צלם האירוע/תקליטן /מעצבת השמלה/המאפר או כל נותן שירות אחר התגובה הטבעית היא הסכמה. יחד עם זאת, זוגות רבים שוכחים להקפיד על פרטים קריטיים ואת זו לצערנו הם חושפים באירוע עצמו. אז בכדי שהאירוע המשמח ביותר בחייכם יזרום בצורה נעימה בין אם צלם המגנטים קשור לכך או לא ולהלן מספר הפרטים עליהם חשוב להקפיד כאשר מזמינים צלם מגנטים לאירוע שלך .

איכות

מהו אורך חיי מגנט ? התשובה הרי ברורה ?
כל החיים ?
אין אפילו אחד כזה !!!

מספר מרכיבים מהותיים :

  1. תנאי סביבה סבירים –(קור/חום/לחות/מגע).
  2. טכנולוגיית ההדפסה הטרמית.
  3. איכות – שימו לב! נגמר עידן הלמינציה. עד היום הדפיסו מגנטים ע”י מדפסות של canon בתוספת למינציה כדי למנוע דהייה של המגנט כיום ישנה שיטת הדפסה חדישה הנקראת “הדפסה תרמית” אשר מעבר לעמידות התמונה לא מצריכה למינציה, עמידה במים ואיכות ההדפסה זהה לפיתוח במעבדת צילום.

אתם יכולים להיות רגועים! אצלנו המגנטים שלכם יתבצעו באיכות הדפסה דיגיטלית ברמה הגבוהה ביותר על גבי נייר פוטו PHOTO ,איכות תמונה בסטנדרט גבוהה מאוד ובאיכות לא ירודה מבית דפוס מוסמך תוך תהליך למינציה (מיגון פלסטי) פנימי המונע דהייה או קילוף.
חשוב מאוד לברר מהי איכות ההדפסה הנדרשת –חשוב לזכור מדובר במזכרת לאורחים שלכם. מספיק שאורח אחד לא יזכה למבקשו-זו תהיה אכזבה.

 

שירות

  1. הקשבה. את/ה זקוקים לתשומת הלב שלי. הקדשת זמן ובירור רצונותיך תוכל לסייע לי ולהשביע את רצונך, לקוח מרוצה ימליץ על העסק ויקדם את המכירות בדרך הטובה ביותר. יתירה מכך, אם אשכיל ללמוד עליך, אוכל לספק לך שירות ההולם את צרכיך כל זאת ע”י שיחה והקשבה לדעותיך בעניין המוצרים שלנו.
  2. יצירתיות. מציאת דרך יצירתית לפתרון.
  3. הענקת תחושת ערך. אני כאן בשבילך ואת/ה חשובים לי מאוד. יחס אדיב וכבוד.
  4. אמינות. התחייבות לעמידה בלוח הזמנים ולספק בדיוק את הבטחותיי.
  5. מקצוענות.

“דרוש פחות זמן למתן שירות איכותי, מאשר הזמן הדרוש כדי להתנצל על מתן שירות גרוע”

               זמין לשאלות תמיד.

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן