אודות

Goldshtein Event Magnets מביאים איתם ניסיון עשיר מהארץ ומחו"ל בחיבור הקצוות ואיתור הצורך האמיתי של בעלי האירוע. וחשוב לא פחות, עסק משפחתי המתמחה בצילום אירועים, צילום סטודיו והפקת מגנטים לאירועים פרטיים ועסקיים.

אנחנו כאן בשבילכם

חברת Goldshtein Event Magnets תשמח לעמוד לרשותכם ביום שמחתכם ותספק עבורכם מזכרת איכותית המותאמת ביותר עבור האירוע העסק או הארגון שלך, לצד הצוות שילווה ויעטוף אתכם תוך צילום מקצועי, ליווי אישי ועיצוב מרשים.
Goldshtein Event Magnets מגייסת ומפעילה את כוח האדם הייעודי ואת מיטב הטכנולוגיה על מנת להוציא לפועל את צילום האירוע בצורה הטובה ביותר, כולל שימוש בציוד קצה מהשורה הראשונה, שימוש במדפסות טרמיות, עיצוב המוצרים ע”י מעצבי מוצר, ופיתוח המוצר – כל זאת תוך כדי ניהול האירוע בכללותו בצורה המקצועית ביותר.

למה דווקא אנחנו?

ניסיון עשיר

חברת Goldhtein Event Magnets פועלת בתחום הצילום מזה עשור, אשר במהלכו זכתה החברה לצלם פרויקטים מרתקים, מאתגרים וחלוצים בתחומם, סיפקה פתרונות ויזואליים מתקדמים למגוון לקוחותינו, ותוך כדי התהליך אף הפכה אותם לחברינו לדרך. את הניסיון הזה מביאה עימה חברת Goldshtein Event Magnets לכל פגישה עם לקוח/ חבר, הדלת שלנו תמיד פתוחה ואנו כאן גם כדי להעניק מניסיוננו לאחרים.

מבינים את הצורך האמיתי של בעל האירוע

צוות Goldshtein Event Magnets שם את הדגש העיקרי על הבנת הלקוח וצרכיו, ומתאים אותן למציאות הלקוח בשטח. בשלב ראשון אנו מבררים יחד אתכם מהי התוצאה אליה אתם שואפים באירוע המתבקש, לאחר מכן, Goldhtein Event Magnets תגדיר את התוצאה הרצויה וכן את יעדי הביניים שבדרך, ולבסוף, בדרך לעוד אירוע מוצלח, החברה תייצר עבורכם את התיעוד הטוב ביותר אשר יענה על כל הצרכים והמטרות שהוגדרו מראש, תוך ליווי מקצועי ובעיצוב מרשים.

כוח אדם מיומן, מקצועי ומנוסה

חברת Goldshtein Event Magnets בוחרת בקפידה ובמיומנות את כוח האדם המתאים ביותר עבור כל אירוע, על פי היכולות והניסיון הקיימים, וזאת על מנת לספק עבורכם את התיעוד בצורה היעילה, המקצועית והמתאימה ביותר לכם.

היי,

כשהאתר הוקם השתדלנו ליהנות מהתהליך כמה שיותר ולהיפתח לרעיונות חדשים כך גם אנו מציעים לכם !!!

אם חשבתם על קונספט שמתאים לדעתכם, העלו אותו, אך היו קשובים ורגישים גם לצד השני, יחד תוכלו בסופו של דבר למצוא את האיזון בדרך לחתונה המושלמת עבורכם.

בנוסף, אפשר בהחלט להתייעץ עם הקרובים אליכם על מנת לקבל מהם חוות דעת נוספת, אך את ההחלטות עצמן מומלץ שתקבלו בעצמכם. הרי בסופו של דבר, אתם מתחתנים והאירוע הוא שלכם ועבורכם.

מה שהלב בחר !

 

מה שהלב בחר !

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית, אל תהססו לפנות אליי. לא מעט פעמים מצאתי את עצמי מלווה זוגות במסע לקראת החתונה והרכבת אירוע מיוחד ומושלם עבורם, החל בבחירת המקום וכלה בפרטים הקטנים ביותר. אני מאמין שאחד הדברים החשובים בתכנון חתונה מוצלחת הוא יצירת אווירה מתאימה, כזו שתהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע ותיחרט בזיכרונם של מתחתנים ואורחים במיוחד

שיהיה במזל !!!

דילוג לתוכן