הרשימה שבלעדיה את לא עוזבת את הבית  לכיוון החתונה שלכם .

1.רשימת ספקים/נותני שירות  (מומלץ להפקיד אצל החבר/ה הכי טוב/ה):

אם לא עשיתם זאת, דאגו שביום החתונה החברה/החבר הכי טובה או האחות/אח יהיו צמודים אליכם מהרגע שאתם פוקחים את העיניים. יתרה מכך, אחרי שקראתם את הפוסט הזה תעבירו אותו הלאה. התפקיד הראשון החשוב של אותה החברה/חבר הנבחר/ת, שיהיו להם רשימה המאגדת את כל הספקים כולל מספרי טלפון. כך שבמידה והצלם מתעכב, המאפרת לא מוצאת את הכתובת, המנהל של הגן רוצה לשאול שאלה או כל דבר אחר, החבר/ה תתפעל את הסיטואציה ולא את. אף כלה לא רוצה רב מאחר בהפתעה או דיג’יי שהתבלבל בתאריך.

2.אוכל.

ביום החתונה ההתרגשות גוברת ולעיתים כלות שוכחות שאוכל הוא דבר הכרחי. אל תשכחו שבכל זאת מדובר ביום שאתם מהבוקר עד הלילה על הרגליים. כדי שיהיה לכם כוח ואפשרות ליהנות מהיום הזה כמו שצריך, חייבים לדאוג שהקיבה לא תהיה ריקה. אנחנו ממליצות על ארוחת בוקר שתכלול כמה דברים שאת אוהבת בלי להעמיס ובלי לנסות דברים חדשים שאת לא יודעת איך ישפיעו עלייך. במידה ואתם יוצאים לצילומים מקדימים בלוקיישן מרוחק, קחו אתכם איזו צידה נחמדה לדרך, כריך או פרי והרבה מים. בנוסף, לפני תחילת האירוע דאגו מראש שמנהל המקום יביא לכם אוכל לחדר חתן כלה לפני תחילת האירוע.

3.מטען לנייד.

אמנם את לא אמורה לעשות שיחות ארוכות ביום הזה, ואפילו עדיף להפקיד את הנייד אצל חבר/ה בשלב מסוים, אבל ייתכן שמידי פעם כן תצטרכי את הנייד וכולנו יודעים איך הסוללה אוהבת להיגמר כשהכי צריך אותה.

4.בושם ודאודורנט.

יום החתונה הוא יום ארוך הדורש התרעננות בעת הצורך. כדי שתרגישי רעננה לאורך כל היום המלצתי להביא אתך ליום החתונה בושם ודאודורנט עם ריח שאת אוהבת שיהיה אתך בהישג יד. קחי בחשבון שיום החתונה הוא לא היום לנסות דברים חדשים כי לא בטוח שבן זוגך יאהב את הריח וגם כי לא ניתן לדעת איך זה ישפיע על עורך, אנחנו ממש לא מעוניינים בפריחות וגירויים ביום החתונה.

 5.כפכפים.

אנחנו בטח לא מחדשות פה כלום, אבל בכל זאת חייבות להזכיר את זה. כפכפים או נעליים נוחות להחלפה הן דבר הכרחי לכל כלה. סביר להניח שבשלב מסוים יכאבו לך הרגליים ולהיות יחפה ברחבה יכול להיגמר רע. בין אם בחרת לנעול נעלי עקב, ובין אם בחרת לנעול נעליים שטוחות, חשוב שיהיה אתך זוג נוסף להחלפה. גם אם הנעליים שבחרת לנעול הן נוחות, כנראה שעוד לא נעלת אותך במשך שבע שעות, אל תיקחי סיכונים.

6.דברים ליום שאחרי.

הרבה זוגות לאחר יום החתונה מבלים את הלילה במלון או צימר מפנק . כדאי לארגן את התיק עם כל הדברים שאת צריכה לפחות יום אחד לפני כדי שביום החתונה לא תמצאי את עצמך מבזבזת זמן על אריזות וחיפושים אחר דברים שאת צריכה ליום המחרת. ואם את עדיין רוצה להרגיש כלה גם יום אחרי, ממליצות לארוז בגדים לבנים

 7.כתובה.

כתובה היא מסמך משפטי הנלווה לקידושין ונהוג להעניק אותו לכלה במהלך מעמד החופה. את הכתובה בדרך כלל יש לאסוף מהרבנות כמה ימים לפני החתונה במידה והרב לא מסכם אתכם מראש שהוא מביא את הכתובה ביחד אתו ליום החתונה. חבל שתגיעו למעמד המרגש ותמצאו את עצמכם ללא כתובה. 

8.מזומנים לטיפים.

בסוף האירוע נהוג להעניק טיפים למלצרים, ברמנים ומנהלי האירוע. יום לפני החתונה הוא זמן טוב לקפוץ לבנק ולהוציא כסף מזומן עבור כל הטיפים ומזומן “עודף” למקרה ששכחתם כמה ספקים בחישוב. הכינו מעטפות לכל מי שצריך להעביר לו תשלום או טיפים והעבירו לאחד מבני המשפחה שיטפלו בזה בסוף האירוע. לא בטוחות כמה טיפים לתת? לבדוק מראש עם חבר או חברה שהתחתנו ולא להשאיר את ההתבלטות ליום האירוע.

9.תיק למתנות וצ’קים:

הנה עוד משהו שבטח לא חשבתם עליו, מה קורה עם כל הצ’קים והמתנות שתקבלו באירוע? הפתרון: הביאו תיק מהבית אליו תוכלו להכניס את כל הדברים בסוף האירוע.

10.כסף למונית.

סעיף זה אולי יפתיע אתכן אבל הוא מבוסס על סיפור אמיתי. אין דבר יותר מבאס מלסיים את האירוע המרגש ולמצוא את עצמכם עומדים בחוץ עייפים (אך מרוצים) ללא כסף למונית ולא תמיד אפשר להסתמך על פלאי הטכנולוגיה. גם אם מישהו תכנן להסיע אתכם אחרי החתונה, יכול להיות שהוא בעצמו יצטרך מונית.

11.מפתחות לדירה:

ואחרון חביב מפתח כדי שתוכלו להיכנס הביתה. בדרך כלל ביום החתונה הזוגות הם לא האחרונים לעזוב את הבית. רק שימו לב שבתוך כל ההתרגשות לא שכחתם לקחת מפתח.

 

 

 

 

 

לבירור זמינות לאירוע שלכם – צרו קשר
דילוג לתוכן